2020-05-21
Sołectwa gminy Drawsko Pomorskie
Lp. | Sołectwo | Teren działania sołectwa (miejscowości) | Nazwisko i imię Sołtysa |
Skład Rad Sołeckich | Statuty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Borne | Borne, Jutrosin, Kolno | Krywulko Ewa |
Prokocim Agnieszka
Wiśniewska Agnieszka
Grzybicka Anna
Skoczylas Alicja
Gehrmann Emanuel
|
|
2 | Dalewo | Dalewo | Kobyłt Katarzyna |
Kokoszka Małgorzata
Kobyłt
Anieszka
Kobyłt Sebastian
Toś Wojciech
Wrzosek Edyta
|
|
3 | Dołgie | Dołgie, Grzybno, Węglin | Mroczek Urszula |
Chimkowska Kamila
Szpejda Barbara
Serafin Bogusław
Mroczek Paweł
|
|
4 | Gudowo | Gudowo | Makuch Katarzyna |
Kułan Dominika
Kiciński Marcin
Strajch Rafał
Prusik Zbigniew
Szczepankiewicz Agnieszka
|
|
5 | Jankowo | Jankowo, Kumki, Krzynno, Ustok, Zbrojewo | Krymowska – Janusz Agnieszka |
Tomaszewska Dorota
Łataś Elżbieta
Skibińska Monika
Godlewska Alicja
|
|
6 | Jelenino | Jelenino, Szczytniki | Wiśniewska Izabela |
Milcz Ireneusz
Samoćko Teresa
Wiśniewski Radosław
Boruc Renata
Wasilewska Magdalena
|
|
7 | Konotop | Konotop, Karwice, Żołędowo | Derda Henryk |
Kurian Mirela
Hańczak Małgorzata
Sobolewska Justyna
Jarzyna Bożena
Dowbeńko Grzegorz
|
|
8 | Linowno | Linowno | Sewerynowicz Katarzyna |
Sycz Barbara
Sycz Grzegorz
Ustianowska Marta
Wysoczańska Jadwiga
Antczak Stanisława
|
|
9 | Łabędzie | Łabędzie | Lizak Eugeniusz | Ciechomska Anna Lizak Danuta Krawczyk Ewa Kutkowski Krzysztof Gajewski Tomasz | |
10 | Mielenko Drawskie | Mielenko Drawskie, Oleszno, Woliczno, Ziemsko | Nagórska Barbara | Maszkowska Danuta Joniec Janina Pasieka Barbara Bartosiewicz Marta Kuźnik Zdzisław | |
11 | Nętno | Nętno, Lasocin | Krzywicka Monika | Grzywański Piotr Wyszyńska Hanna Krzywicki Janusz Podolski Przemysław Adamczyk Aneta | |
12 | Ostrowice | Ostrowice, Donatowo | Adamczyk Ireneusz | Bany Igor Kłos Monika Samoćko Andrzej Skraba Roman Oleszczuk Agnieszka | |
13 | Przytoń | Przytoń, Karpno, Kiełpin, Przystanek, Tęczyn | Jagieła Ewa | Łukaszewska Aleksandra Jagieła Paula Teodorczyk Jolanta Łukaszewska Agnieszka Kamińska Ewelina | |
14 | Rydzewo | Rydzewo | Kołodziej Piotr | Kapuścińska Mariola Dolak Dagmara Zamiela Lucyna Gendek Ireneusz Strugała Katarzyna | |
15 | Suliszewo | Suliszewo, Zagórki | Skotnicki Mirosław | Wojtów Von Walther Halina Kobyłt Monika Hrynkiewicz Joanna Bartnik Agnieszka Elżbieta Likas | |
16 | Zagozd | Zagozd, Cianowo, Gajewo, Gajewko | Wróbel Kamila | Wołkowicz Bartłomiej Klein Maja Kozak Wioletta Rzepka Irena Kwaśniak Edyta | |
17 | Zarańsko | Zarańsko, Roztoki | Malec Regina | Mroczek Józef Kościukiewicz Janina Kopeć Maria Roszak Marcin Drećko Marek | |
18 | Żółte | Żółte, Olchowiec, Żółcin | Kowalczyk Wojciech | Malec Wojciech Urbanowicz Magdalena Pietkiewicz Aneta Stańczykowski Paweł Kowalczyk Dawid |